Als ik op mijn werk een kleuter zou zijn…
januari 9, 2021
Kleuters zijn heerlijk! Ze zitten vol fantasie, zijn nog steeds goudeerlijk en er komen de gekste uitspraken uit hun mond. Maar tegelijk zitten ze ook in de knoop met hun emoties, worden ze verscheurd tussen “groot” en klein zijn en commanderen ze erop los. Ze doen zonder schaamte dingen waarover een volwassene alleen maar durft te fantaseren. Tijd om die fantasietjes eens neer te schrijven! Als ik me op het werk zou gedragen als mijn kleuters…
- Veegde ik mijn snot af aan een collega zijn mouw tijdens een vergadering, want zakdoeken zijn toch zó 2020.
- Zat ik lekker in mijn onderbroek achter de computer, omdat al die etiketjes en naden te veel kriebelden.
- Zong ik het Dagen van de week-lied bij het opmaken van de weekplanning, of het Opruimlied als die clean desk toch niet zo clean was.
- Gooide ik mijn tas chocomelk over het bureau van de teamverantwoordelijke als ik het niet eens met haar was.
- Riep ik: “Wat een lelijke trui heb jij aan!” naar een binnenkomende collega.
- Zou ik aan de koffieautomaat een driftbui krijgen omdat mijn koekje gebroken uit de verpakking kwam.
- Sprak ik tegen iedereen die ik tegen kwam over de consistentie van wat er in de WC ligt na mijn bezoek.
- Las ik elke dag hetzelfde dossier, gewoon omdat het zo’n mooi dossier is en ik al weet wat er gaat komen.
- Zwierde ik mijn jas ergens op de grond, want kapstokken oh wat zijn ze, waarvoor dienen ze en wie heeft er ooit gebruik van gemaakt?
- Gooide ik in de refter mijn boterham op de grond omdat er geen choco op zat.
- Zou ik tegen een collega zeggen: “Amai, die meneer is echt dik he”, over een binnenkomende cliënt.
- At ik iedereen zijn lunch die er lekkerder uit ziet dan de mijne gewoon zelf op.
- Ging ik gezellig bij een collega zitten als die naar de WC moest.
- Sprong ik twintig keer op en neer op mijn bureau om mijn energie kwijt te raken.
- Likte ik schaamteloos aan alle ramen die ik tegenkwam.
- Riep ik: “Ik ben zo boooooooooos!” als iemand mijn idee afkeurde.
- Loste ik alle moeilijke discussies op de agenda op met schaar-steen-papier.
Heerlijk toch, die onbevangenheid 🙂 Wat zouden jullie doen als kleuter op het werk?
Zou ik wel is in pyjama naar het werk komen omdat ik geen zin had om mijn kleren aan te doen, net zoals mijn tanden poetsen 😄
Hahaa ja! Heerlijk 😀
Een volledige tantrum krijgen, op de grond liggen krijsen en al, als ik boos ben. In plaats van beleefd te moeten blijven en me machteloos te voelen.
Wat zou dat zalig zijn 😂
Zou ik heel de dag zeggen dat ze mogen spelen, want daar heb ik ook zin in! Die sommen doen we wel een andere keer 😅.
😆
Zou ik de hele dag doen alsof ik niet hoor wat mijn baas zegt.
Zou ik mijn collega haar pen afpakken omdat ik net die wil , ook al liggen er tien andere op mijn bureau.
Zou ik slingers knippen van het subsidiedossier.
Zou ik in het bureau van de directeur alle kasten leegmaken, de inhoud ervan op een hoop gooien en dat ‘mijn kamp’ noemen.
Ik denk dat je nog wel wat postjes kan vullen met dit thema.
Geweldig! Dat van die pen is suoer herkenbaar 🤣
Hahahahaha, zo heerlijk om te lezen 🙂 Ik denk dat ik dit idee eens ga overnemen en mijn eigen versie ervan ga neerpennen!
Doen 😀
Oh sorry, maar ik blijf maar zaken bedenken:
Zou ik op de nieuwjaarsreceptie mezelf naast de chipskom parkeren en alles opvreten.
Dat durf ik nu eerlijk gezegd op mijn 32ste ook nog wel 😆
En waarom ook niet he? Af en toe ons innerlijk kind omarmen kan geen kwaad. You go, girl!
Haha, Sanne, wat een zalige blogpost alweer! 😀
Ik ben nogal visueel ingesteld, en zag bepaalde situaties al helemaal voor mij, haha!
Ik heb echt de slappe lach van je post. heerlijk. Hahahahaa, ik kom niet bij. Hoe komt je er toch bij.